Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gyógymód?

Mi lehet a gyógymód?

Figyelt kérdés

Jobb kezemen a gyűrűs ujjam ha teéljesen bezárom nagy fájdalommal tudom kinyítni,de akkor is csak úgy,hogy a másik kezemmel rásegítek.Nappal még csak elvagyok vele de éjjel ha alszom bezáródik és persze ha vissza kiakarom nyítni a fájdalom miatt mindig felébredek.Így az alvásom kész rémálom lett.Nem tudom milyen kezelés kellene rá.Orvoshóz nem akarok menni mert már elegem van belőlük.Remélem érthetően írtam le a gondom.Szívesen fogadom köszönettel a házi patika vagy más tanácsot.

Zöld pacsit adok minden jó válaszért.


2018. nov. 27. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
de furcsa. nem tudom, mi ez, nekem nem fájt ennyire, de nekem is azt hiszem a gyűrűs ujjam fájt nagyon hónapokig, és végül elmúlt. Mozgatni viszont végig tudtam, csak fájt.
2018. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én sem tudom mi ez.Nyugalmi állapotban nem fáj,csak akkor ha kiakarom nyújtani.Orvosnak azért nem akarommegmutatni mert rögtön rám hoznák a szívinfarktust azzal,hogy ezt bizony menthetetlenül műteni kell.Egyszerűsitenek,metélünk,azzal jobban jár az egészségügy mert rá lehet írni minden féle anyagiakat a bevétel miatt.Gyorsabb,egyszerübb és pénzt hoz a konyhára nekik.

Ment a zöld pacsi........

2018. nov. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!