Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti elérhetőek vagytok a...

Ti elérhetőek vagytok a munkahelyeteknek amikor táppénzen vagytok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen.
2018. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan szinten, hogy ha van egy két kérdésük vagy akár dolgozol is? Esetleg leírhatjátok, hogy milyen munkakörben vagytok.
2018. nov. 28. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és szabadság alatt sem. Beszerzési osztályon vagyok, de ez most mindegy.

Előző munkahelyen párom először jófejségből felvette a telefont, utána folyton zaklatták. Faxa volt úgy nyaralni, hogy a felét eltelefonálta nap közben. Soha többé.

2018. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Három éve dolgozom, és még soha nem voltam táppénzen.


28 F orvos

2018. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én megmondtam, hogy ritkán megyek táppénzre, úgyhogy ne hívjanak, írjanak emailt, majd válaszolok (mindig nálam a telefon, csak könyörgöm ne hívjanak fel).


Párom bezzeg mindig felveszi a telefont, és már nemegyszer volt úgy, hogy a lehető legrosszabbkor szólalt meg... kicsit elgondolkodtam már rajta, említettem neki, hogy zavar, de szerinte "a munka az munka"...

2018. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 28 éve vagyok az uj helyemen, és azóta nem voltam táppénzen.
2018. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam még soha táppézen, de szabadnapon és szabadságon nem vagyok elérhető a munkahelynek. Oldják meg nélkülem!
2019. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!