Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta tartó folyamatos...

Health visitor kérdése:

Évek óta tartó folyamatos fáradtság mitől lehet? Elvileg nincs semmi betegségem.

Figyelt kérdés

Az évek alatt voltam már több vérvételen, vizsgált már meg több különböző orvos, de semmi bajom. Mégis folyamatosan fáradtnak, álmosnak érzem magam.

Mivel hosszú ideje van ez, sokat változtattam már az életmódomon, kipróbáltam már szinte mindent, de semmi nem változik. Nem vagyok se túlhajszolt, se depressziós, 23 éves vagyok, és sok korombeli fele annyit alszik mint én, mégis sokkal fittebbek. Fiatalon szerintem nekem sem kellene ennyire rossz állapotban lennem, de egyszerűen levert vagyok minden nap, és már semmi ötletem sincs, hogy mitől lehet. Olvastam már erről régebbi kérdéseket is, de sajnos nem találtam semmi használható választ. Milyen orvoshoz lenne érdemes fordulnom ezzel? Kb 15 éves korom óta tart ez az állapot, eleinte még a tinédzserkorra fogtam, de az már régen elmúlt.


2018. nov. 28. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mások szerint pedig egészséges ember nem létezik, csak rosszul kivizsgált. Akkor hogy is van ez?
2018. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pajzsmirigynél sokan csak tsh-t néznek, de az semmire se jó. csináltass egy teljes pajzsmirigy kivizsgálást.
2018. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp:


[link]

A cikkbol: "A bélrendszerben élősködő parazitákra utalhat az is, ha valaki fáradékony, gyenge. Ebben az esetben ugyanis a paraziták felszívódási zavarokat okozhatnak, és a sejtjeinkhez nem jut elegendő vitamin, ásványi anyag vagy akár szénhidrát, zsiradék. Ennek súlyos következményei lehetnek, állandó fáradtság, kimerültség, depresszió, enerváltság vagy letargia. Ha ezeket a tüneteket tapasztaljuk magunkon, annak ellenére, hogy egészségesen és változatosan táplálkozunk és eleget alszunk, mindenképpen keressük fel az orvosunkat."

2018. nov. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény azóta?
2021. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!