Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit valt ki az ecstasy ha nem...

Mit valt ki az ecstasy ha nem buliba veszi be az enber hanem otthon magaban? Alkohollal kompatibilis?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Én a helyedben nem próbálnám meg. Se buliba, se otthon, se alkohollal, se anélkül.
2018. dec. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi, de nem erre voltam kivancsi
2018. dec. 2. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha van hozzá jó partner, remek beszélgetéseket lehet összehozni, halgassatok kellemes zenét mellé, olyan mélységekig letud menni a beszélgetés, hogy akár pozitív hatással is lehet rád, hosszú távon, persze ha nem viszed túlzásba a használatát. Egyedül, kellemes zene mellet, szerintem kicsit gondolkodós, elég jó és mély gondolatok tudnak előjönni. Szerintem sokkal inkább való a barátokkal való kapcsolat elmélyítésére, mint a buliba való készkedésre.. De ne feledd az MDMA illegális szer, és birtoklását a törvény bünteti!
2018. dec. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Ha nyugodt helyen veszed be kisebb eséllyel lesz bad trip. Alkohollal ne használd, mert nagyon szar lesz. A fű csökkenti a mellékhatásokat.
2018. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Alkohollal tényleg ne keverd mert simán leállhat a szived elöttem esett össze egyszer egy ember, meghalt, ivott 2 felest 1 tablettára... Ne csináld azzal. Ha otthon csinálod akkor se egyedül mivel ilyenkor nagyon nagy szeretethiányod van csak depressziv leszel mert senki se tud megölelni stb stb, jókat lehet így beszélni haverokkal stb.
2019. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek en volt hogy bebasztam (2dl vodka) erre fel latyo go buli, ott meg egy fel, hazajottem atjott 2 haverom felig fehereztunk eleget, utana meg 2 yo cigi, utana pszichiatria eros szivdobogassal szorongassa ami 2 het alatt mult el (+kezzsibbadas sokaig) igy kiserletezz...
2019. máj. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az ecstasy alkohollal való keverése különösen veszélyes, és halálos is lehet.
2019. júl. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

rengeteget lehet közben inni, igazából nem fogod érezni a részegséget. Tolhatod alkohollal együtt, de igazából nincs értelme mert nem leszel részeg csak másnapos. Csak figyelj hogy hidratált maradj. Az eki nem csak partidrog, én többször tábortüzeztem haverokkal, és jó élmény volt.

A legnagyobb veszélye hogy nagyon addiktív, havi 1nél többször ne csináld mert leépít

2019. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!