Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mire utalhat, ha a húgomnak arányaiban kétszer annyi a “mély alvása” (deep sleep) éjszakánként? Egyforma aktivitásmérőt használunk és kb ugyanannyit/ugyanakkor szoktunk aludni. 22 éves lány vagyok, ő 20.

2018. nov. 30. 20:52  Privát üzenet  

A válasz
Milyen műszert használtok? Ha orvos ajánlotta, akkor vele beszélj. A mobiltefonos appok inkább csak játékra valók.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 2. 16:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
18 éves lány vagyok. Naponta megiszok 8-10 liter folyadékot. Ez mennyire normális?! Gondolkodtam azon, hogy cukorbetegségre utalhat, de az éhgyomori vércukrom 4,6. Esetleg más...
Milyen betegségre utalhat?
12 éves vagyok, nyár óta van mensim. Ma (2017/01/10) eléggé piros volt a betétem, ráadásul késett is. Ez mire utalhat?
Nagyon fáj a hasam, hányingerem van és megy a hasam. Ez milyen betegségre utalhat? 13 éves lány vagyok.
Hányinger, enyhe alhasi görcs, szédülés utalhat arra hogy meg fog jönni pár napon belül?
A nyak tájékán (belül) megjelenő gumó/csomó mit jelent? Daganatra is utalhat? 15/lány

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!