Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Három napja kise látok.a nathából,torkom fáj,és már felfáztam is.Nagy tescoba dolgozom élelmiszereknék.Nem győzök a felfázástól vécére járni.Mivel délelöttös voltam,igy nem tudtam orvoshoz elmenni gyógyszert iratni.Kamilláztam közbe,meg neocitrant is ittam,dehát aki volt full náthás,hogy már alig lát,tudja hogy szar így dolgozni.Hozzá teszem,munkatársaim látták hogy beteg vagyok.Máig birtam.Betelefonáltam hogy nem megyek.Elmegyek táppénzre.Iratok valami értelmes gyógyszert.Erre vissza hív a kis főnök,hétfön menjek dolgozni mert sok a munka.Mondtam neki fel

is vagyok fázva.Örülök ha a buszt nem állítom meg hogy elmenjek vécére.Vagy 2nap alatt meg lehet gyógyúlni?Nem tudom mit gondolnak ezek..



2018. dec. 1. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el urológiára a felfázás miatt, ad antibiotikumot, egy-két nap alatt már jobban leszel. Addig sok folyadék, tőzegáfonya tea!!!

Tudom, hogy ez is egy plusz nap kiesés a munkából, de a felfázás nem játék, ha ráhúzódik a vesédre, többet veszíthetsz...


Jobbulást!

2018. dec. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!