Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füvezésnél elájulás?

Füvezésnél elájulás?

Figyelt kérdés

Más kérdés az, hogy jó e vagy sem, de ha nagy ritkán szív az ember pár baráttal, szerintem az rendben van.

Én mindig teljesen jól voltam, mégis már nem egyszer történt meg, hogy elájultam utána. Ez miért van?

Próbáltam utána olvasni, azt írták túl sok fogyasztásnál előfordul, de utoljára csak 1 slukkot kértem egy harmat gyenge cigiből, s mégis ez lett a vége. Ennek mi az oka? (gyerekkoromban is gyakran ájultam el, vércukor, kimerültség, stb. miatt)



2018. dec. 2. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Remélem, hogy a moderátorok és a rendőrség is olvassa ezt a kérdést.
2018. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom valami szennyezett szart szívtál.. na nem mintha számítana, a drog önmagában szemét.
2018. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alacsony vérnyomás?
2018. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A következő füvezésnél lehet már meg is halsz. Akárhányszor nem lehet így kiszúrni a szervezeteddel.
2018. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a füvezésbe belehalni nem igen lehet.


Ez mondhatni alkat kérdése, van aki tökre rosszúl lesz, hány tőle, vannak akik úgy reagálnak mint te, szédülnek, elájulnak. De azért ha már szívsz akkor válogatsd meg, csak olyantól fogadj el akiben megbízol és ne szívj el minden bio sz*rt. Meg ha esetleg alacsony a vérnyomásod akkor arra is figyelj oda.

2018. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bio füvet szívtál ami valóságban semmi köze a rendes fűhöz.
2018. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak biztos emberektől veszek. Semmi bio fost nem fogadok el soha. Szimplán alacsony a vérnyomásom, s úgy látszik ez a probléma.
2018. dec. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!