Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használt injekciós tűt hol...

Használt injekciós tűt hol tudok leadni Győrben?

Figyelt kérdés
Gyógyszertár, háziorvos nem foglalkozik ilyenekkel, veszélyes hulladéknak számít, így sima szemétbe nem dobható, akkor mégis hova lehet vinni?

2018. dec. 4. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

még lehet hogy sehol....

"A rendelet alapján a járó-, illetve a fekvőbeteg-szakellátást nyújtó egészségügyi szolgáltatónak, a rendelőintézeteknek, kórházaknak a lakosságnál képződő hulladékká vált injekciós tű, fecskendő, infúziós szerelék átvételét, gyűjtését, elszállítását és kezelését biztosító rendszert 2019. február 12-ig kell kialakítani."


Februártól viszont kötelességük lesz

2018. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni, köszönöm szépen az infót :)
2018. dec. 4. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Győr közelében lakom, érdekelne hogy megoldódott-e a probléma? Két éve gyűjtögetem a tűimet, engem is érdekelne hogy hol lehet leadni.
2020. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


A kórházban le lehet adni elvileg. Rövidesen megpróbálom, és le tudom írni a tapasztalataim.

2021. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A háziorvos nem tudott (nem akart) segíteni, a Győri Szent Imre rendelőben szintén nem tudtak semmit mondani , illetve mindenütt a kukát ajánlották. Vérhígítós fecskendő tűvel 90 darab és ezernyi inzulinos tűm van összegyűjtve. Az inzulinos fecskendőket már kidobtam 200 darabot. Kíváncsian várom a választ.
2021. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!