Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pontosan 8 napja volt LEEP...

Klaudia1990 kérdése:

Pontosan 8 napja volt LEEP konizációm. A műtét után 2 napig véreztem ami normális. Aztán csak rózsaszínes szinte vízszerű folyás volt. Tegnap este óta megint barnás véres folyásom van. Fájdalmam vagy rossz közérzet nincsen. Ez normális?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérezgetés simán lehet 2 hétig is. Ha nem nagyon bő vagy kifejezetten bűzös, akkor jó eséllyel nincs gond.
2018. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mozogni ugyan úgy lehet mint a műtét előtt? Azért kérdezem mert nekem akkor folyik jobban. (gondolom mindenkinek) A párom mindíg mondja hogy mozogjak többet de én nagyon parázok hogy elönt a vér.
2018. dec. 6. 07:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Mozogni lehet, persze, de semmi megerőltető dolog nem ajánlott most pár hétig (pl. sport, cipekedés,sok lépcsőzés). Nekem tegnap volt ilyen műtétem.
2018. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap már dolgoznom kell nem tudom hogy fogok. Takarítónő vagyok. Elég sokat kell hajolgatnom. Nagyon félek. De a választ köszönöm és jobbulást kívánok.
2018. dec. 7. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!