Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Erős zöld foltot látok, mi lehet ez?

Percek óta erősen látok egy zöld foltot. Először csak pislogáskor vettem észre, becsuktam hosszabb időre a szemem ésbúgy is láttam. Néhány perc elteltével nyitott szemmel is láttam. A foltok egy egymásra helyezett tüdőre hasonlítanak a legjobban.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szédülés, ember, éjszaka, zöld, látás, szem, folt, betegség, egészség

dec. 7. 02:57  Privát üzenet  

A válaszok
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Szemészeten tudják csak megmondani. Legtöbbször retina probléma vagy fénytörés az üvegtestben.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 7. 06:18 Privát üzenet
Szemészetre kell elmenned!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont dec. 7. 08:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már elmúlt. Akkor is elmenjek?

# 3/4Időpont dec. 7. 11:48 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Igen.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont dec. 7. 13:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent, ha egy ló szemében nagy, zöld foltot láttam? Vak lehet?
Ma a sulitáskámból kipakolva találtam egy zöld foltot, megtisztítottam olyan lett a kezem de nem jön le! Eléggé félek mi lehet ez . Nem volt semmi olyan ami belefolyhatott volna...
Hogyan szedjem ki házilag a chili foltot a zöld pólómból?
El lehet a zöld-/feketetea által hagyott foltot tüntetni a különböző edényekről? Ha igen, akkor hogy?
Mitől van az amikor erős fénybe nézek (pl. a napba) hogy utána ilyen zöld vagy nem is tudom milyen színű átlátszó foltot látok?
Zöld műbőr kabátból a filctoll foltot mivel lehet kiszedni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!