Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb mennyit kell várnom ivás...

Kb mennyit kell várnom ivás (alkohol) után mielőtt fájdalom csillapítót szedhetnék?

Figyelt kérdés
~8 órája lehettet és régebb óta nem ittam semmit, így most mindenem fáj és be szeretnék venni egy fájdalomcsillapítót (algoflex) csak nem tudom, hogy biztonságos-e.
2018. dec. 7. 05:35
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Biztonságos, 6 óra alatt kiürül a vérből az alkohol, ha a májad rendben van.
2018. dec. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy ittam valamit, és nagyon megfájdult a fejem. Én bevettem egy algoflexet és elmúlt, bajom nem lett tőle, és utána folytatódott az este tovább, mert ha már bulizunk, akkor bulizunk :D Olyan is volt, hogy buliban megjött a menzeszem és úgy görcsöltem, majdnem besírtam. Akkor is bevettem piálás közben és jól lettem. ezzel nem buzdítalak a gyógyszerszedésre, csak gondolom másnak sem lesz baja tőle, de mondjuk én 80 kg vagyok, ha te kevesebb, akkor egy felet bevehetsz szerintem bármikor.
2018. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!