Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi van az egyik fülemmel?

Olyan mintha víz alatt lennék,és amikor este ki akartam mosni,akkor jobban eldugult,és kattogott alvásnál. Eldugult,és kidugult,aztán megint eldugult,megint kidugult. Most reggel pedig olyan mintha vízbe vagy csatornába lenne az egyik fülem.

dec. 7. 09:16  Privát üzenet  

A válaszok

Fülzsír és/vagy gyulladás.

Doki kell.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 7. 09:35 Privát üzenet

Nekem is volt ilyen de elmúlt magától.

Azt hittem csak víz maradt benne 😂

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont dec. 7. 09:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az egyik fülemmel tompa zörgő hangot hallok büfögéskor, már vagy két hónapja. Miért?
Egyik napról a másikra alig hallok az egyik fülemmel, mi lehet az oka?
Nem lessz rosszabb a fülem ha csak az egyik fülemmel hallgatok zenét? Mármint h a fülest csak az egyik fülembe rakom be.
Az egyik fülemmel jobban hallok, mint a másikkal. Miért?
Mi lehet az egyik fülemmel?
Az egyik fülemmel rosszul hallok, mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!