Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől büdösödik be az üvegem...

Mitől büdösödik be az üvegem ha csak vizet iszok belőle?

Figyelt kérdés
ugyanazt az üveget használom minden nap de két hét után cserélni kell mert érezhetően elkezd büdösödni az üveg szája, mi okozza ezt ha csak vizet töltök bele?
2018. dec. 7. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szádon, szádban és a levegőben lévő baktériumoktól, gombáktól. De kicserélés helyett nyugodtan ki is lehet mosni.
2018. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A víz is beleposhad. El kell mosni az üvegeket.
2018. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerinted mi? Na mégis mi? Ennyire ostoba hogy lehet valaki?
2018. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

kettes

szóval arra célzol hogy a tengerek és az óceánok, a tavak, a folyók is beposhadnak?

2018. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Az állóvíz se folyamat áll. Gondolom a víz körforgásáról nem hallottál.
2018. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy sem kéne a petpalackokat folyamatosan újratölteni, nem erre találták ki, így pedig iszod a mikroműanyagot. Én vettem egy sima kulacsot amiből nem oldódik ki, szerintem tedd te is ezt. És nyilván mosni kell rendszeresen, tele van baktériummal a szánk és a csapvíz, levegő is.
2018. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!