Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Volt valakinek közületek bódításos/kábításos műtétje?

Ìrjátok le kérlek, hogy mit éreztetek, láttatok-hallottatok: mit fogtatok fel a körülöttetek történő dolgokból. Az is érdekelne hogy milyen módszerrel (tabletta?/gáz?/injekció?/infúzió) kábitottak/bóditottak el titeket. Életkort, nemet irjatok légyszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: bódítás, műtét, altatás

2018. dec. 10. 22:44  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem csak egyszer volt kisgyerek koromban, viszont én magam sokat altattam.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. dec. 11. 00:23 Privát üzenet
Petefészekciszta műtöttek, gázt kaptam. Előtte adtak egy Xanaxot, úgy toltak be a műtőbe. Annyi az utolsó emlékem, hogy rám teszik a palackot, arra már nem emlékszem, hogy mikor csuktam be a szemem, valószínűleg hirtelen történt. Arra ébredtem, hogy tolnak vissza a szobába és anyu beszél hozzám. Utána még visszaaludtam, kába voltam, aztán egész délután hánytam a gáztól.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. dec. 11. 05:46 Privát üzenet
Ja, bocsi. 20 vagyok és 19 évesen műtöttek, ez lemaradt.

# 3/4Időpont 2018. dec. 11. 05:46 Privát üzenet

Petefészekciszta miatt*

Ez nem megy ma nekem. :D

# 4/4Időpont 2018. dec. 11. 05:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt közületek olyan aki kipróbálta a 23andme genetikai tesztjét?
Volt már valakinek közületek mell kisebbítése, mik a tapasztalatok?
Iszik közületek valaki szüzteát? Tényleg hasmenést okoz?
Érdekelni fogja 20hos fiamat a müanyag kistalicska? van közületek valakinek-szereti a gyerek?
Búzacsíra olaj vitamin komplex véleményetek? Szedi közületek valaki?
Közületek szintén van olyan hogy huszonéves, de már alkoholfüggő? Ha igen, akkor mik a kiváltó okok? Tesztek is valamit ellene?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!