Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » NKM Fölgázszolgáltató kapcsolt...

NKM Fölgázszolgáltató kapcsolt szolgáltatásként egészségügyi biztosítást akar velem kötni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy nem lehet egy ilyen jó, de mikor 2 percben elhadarja a feltételeket, és utána kérdezi, hogy rendben van-e, akkor mondtam, hogy nincs, szóban nem fogok szerződni, akkor valahogy nem ajánlotta fel, hogy elküldik írásban. Ez mi lehet? Valóban az NKM csinál ilyen simlis dolgot? Vagy csak az adataimat akarta kicsikarni? Ez fontos téma, kérem, hogy csak olyan válaszoljon, aki releváns választ tud.
2018. dec. 12. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az adataidat akarja, mert azt úgyis tudja, hisz veled szerződése van.

Szerintem egy biztosító jutalékot ad az NKM-nek, ha így ügyfeleket szereznek neki.

2018. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Természetesen nem arra gondoltam, hogy az NKM akarja az adataimat, persze, hogy nekik már megvan.

Hanem hogy esetleg valaki az ő nevükben próbálkozik ilyennel.

2018. dec. 12. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Látod, erre nem is gondoltam.

De teljesen igazad van.

Esetleg, ha az NKM-et fölhívod és megkérdezed, hogy csinálnak-e ők ilyet, akkor előrébb vagy.

Egyébként engem is kerestek meg ilyennel az Eon nevében. Nem kötöttem velük biztosítást, de komolyan föl nem merült bennem, hogy másvalaki élhet vissza a nevükkel. Nem tudom ellenőrizni, ki hívott, pláne mert vezetékesen tette.

2018. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel a beszélgetést és hallgasd vissza.
2018. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!