Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Fáj a fülem, mit tegyek?

SOS! Fáj a fülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F

Kérlek segítsetek rajtam.


Tegnap jöttem haza suliból, és akkor kezdett fájni a fogaim és a fülem a jobb felin. Máma voltam fogdokinál, és kifúrta, és betömte. A fogaim már nem fájnak, de a füleim igen. Nem annyira fáj, de már úgy be vagyok parázva, hogy már szédülök, hogy mitől fájhatnak a füleim. Fül-orr gégésztől félek nagyon. Nem mindig fájnak a füleim, kivagyok tisztára idegileg.


Mit tegyek?


2018. dec. 12. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiába félsz, el kell menned fülészetre, mert ő tud segíteni a bajodon.
2018. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félek, hogy kitisztítani fog kelleni, és arra nagyon allergiás vagyok, ha a fülembe víz kerül.
2018. dec. 12. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Kapsz antibiotikumot ès fülcseppet, másképp tényleg felszúrják.
2018. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Micsoda??? Ne ilyessz meg. Miért szúrnák fel?
2018. dec. 12. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem a füleddel van a gond .

Ezt a fogad okozta.Tömés után lehet ilyen,mert gyulladás is lehetett.Vegyél be fájdalom csillapítot,a gyulladás is majd szépen le csökken,elmúlik .

2018. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felesleges bárkit is ijesztgetni,fülfájás miatt nem gyakori a felszúrás .
2018. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap iskolaban utolsó órán kezdett fájni az alsó fogsorjaim, lassan egész a jobb fülemig ment a fájdalom. Nem fáj mindig és annyira, csak félek.
2018. dec. 12. 18:34
 8/8 A kérdező kommentje:
18:29: Tegnap kezdett fájni nem máma
2018. dec. 12. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!