Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullhat a hajam?

Mitől hullhat a hajam?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Eleve kevés hajjal rendelkezek, de tavaly november jött egy ötletem, hogy miért is ne lehetne kék hajam. Meg is tettem a felévezető lépéseket. Itthol magamnak leszőkítettem a hajam, majd befestettem/ színeztem kékre. Kb. 3 havonta szőkítettem, de 3-4 hetente újra színeztem. Nyáron lila szín is képbe jött és azzal hetente(a szünetbe 3 hetente) színeztem egészen október közepéig. Augusztus óta nem szőkítettem és a lilát is csak az aljára kentem, a kéket meg a szőkítés óta hamyagolom. Ez miatt hullhat a hajam? Hogyan hozhatnám rendbe?

Jelenleg Revalidot szedek, ês hetente 2x ricinius olajozok, meg Swarzkopf hajdúsító sampinját használom, illetve balzsamot is használok. Igaz, hormonproblémáim is vannak, de ez előtt még sose hullott ilyen feltünően.



2018. dec. 15. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Eszed az van.. Alapbol keves a hajad de te agyba fobe szokitteted meg szinezgeted. A kerdesedben a valasz benne van hogy miert hullik a hajad! Ha tovabb csinalod az osszes kihullik plane hogy hormonproblemaid is vannak. Vegulis a te hajad neked kellessz sapkat felvenni.
2018. dec. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oda van írva, hogy már nem csinálom. :D
2018. dec. 15. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kàrosodtak a hajhagymàk,akkor lehet nem fog onnan kinőni többè. Szerintem menj el egy hajgyógyászhoz,aki mikroszkóppal meg tudja nézni a jelenlegi àllapotodat.
2018. dec. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Es en mondtam egy szoval is hogy meg mindig csinalod ? Nevetni azt tudsz pedig en csak sefiteni probaltam.. remelem az osszes hajad kihullik a brantba aztan majd rohoghetel.. takony gyerek
2018. dec. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem hullott,akkor szinte biztos,hogy a sok szőkítés miatt van,de gyulladás vagy akár egy rossz fog is okozhat hajhullást.Ha azért nőnek új szálak a kihulottak helyére,akkor olyan nagy baj nincs.Azért egy darabig pihentesd meg az sem árt,ha beszélsz egy orvossal.
2018. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha eleve kevés a hajad korábban is eszedbe juthatott volna, hogy nem teszed ki ilyen vegyszeres beavatkozásnak. Szerintem nem kérdés, hogy mitől hullik.

Az, hogy már nem fested nem számít, kapott eleget a fejbőröd/hajad. Irány egy hajgyógyász, labor, góckutatás, endokrinológus stb, ha esetleg mástól hullana.

2018. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 Vigyázz mit kívánsz, nejogy veled megtörténjen. ;)
2018. dec. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!