Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használt már valaki krémet...

Használt már valaki krémet szemölcsre?

Figyelt kérdés

Ecsetelőm van,de már borzasztóan éget :/

Olvastam valahol hogy van szemölcsre kifejlesztett krém is,bár hetekig kell vele kezelné,mégis hatásos és kevésbé irritáló

Esetleg valaki tudj melyik krém az,illetve tapasztalat van ?



2018. dec. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg ez az a kenőcs:


[link]


1) Vérehulló fecskefű leve kifejezetten erre jó.

2) Próbáld ki rá az ecetet. (a húginak a mellén volt szemölcse, és elmúlt az ecettől)

2018. dec. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a rendes valaszt!:)

Ez venyhez kotott?

2018. dec. 16. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom, nem vényhez kötött. (viszont elég drága)


Itt olcsóbb:

[link]


Itt pedig találtam egy másik kenőcsöt:

[link]

gclid=CjwKCAiAjNjgBRAgEiwAGLlf2p_LR52WiHxT5IQiH504zY4bBh1zNGJpYJmAT1EMf42CORmTZ2oSoBoCO2IQAvD_BwE


Csak az ára a csillagos ég...

[link]


Szerintem, mielőtt elkötelezed magad, én a helyedben megérdeklődném egy közeli herbária / gyógynövény szaküzletben a Vérehulló fecskefüvet, illetve az ebből készült valami készítményt.


Anno a gyerekeknél az egyik kolleganőm kipróbálta - hozott rendes friss ilyen növényt - és a belőle kifolyó nedvvel ecsetelte a szemölcseiket. Mondjuk ő ránézésre megismerte ennek a növénynek a vadontermő változatát. Csak azt mondta: nem forgalmas út mellől kell a növényt letépni, mert a kipufogó gázok miatt kevesebb bennük a hatóanyag.

És a szemölcsök helyrejöttek ettől. Szóval már csak emiatt említettem.

Általában ezek a krémek is maró hatásúak - tudom, mert a gyermekvédelemnél, gyermekotthonokban használtuk őket - igaz, mi nem ezeket a moderneket, hanem úgynevezett FONO, azaz a patikában kikevert változatot használtuk.

2018. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,egyenlőre az ecettel próbálkozok :)

Meglátom van e javulás 1-2 hét után

2018. dec. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!