Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mi történhetett...

Mi lehet ez? Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Az egyik lábamban fáj az achilles ín, de csak akkor ha cipő van rajtam és sétálok. Az egyik bakamcsomtól kezdett el fájni azt hiszem, de mostmár bármilyen cipőben fáj. Ha nincs rajtam cipő semmi baja, akárhogy nyomkodom vagy forgatom a bokám, lábfejem, semmit nem érzek. Még annyi, hogy ha mozgatom a lábfejem előlre-hátra, akkor olyan érzésem van az ínnál, mintha két gumit csiszolnánk egymáshoz, így nyekereg az ínszalag vagy hogy mondjam :D (nehéz ezt így leírni) vajon mi történhetett vele?

2018. dec. 15. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ha fáj, akkor elég erősen fáj
2018. dec. 15. 22:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem keress fel egy ortopédust. A lábadra sokáig szükséged van. Csak mondom. :)

Lehetséges, hogy meghúzódott az ínszalagod - de igazából ez csak találgatás. A szakorvosnak is mondd el ezeket, hogy úgy gondolod: egy cipődtől lehet stb.

Jobbulást!

2018. dec. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lehetséges hogy húzódás. Úgy gondoltam azért várok egy pár napot hátha elmúlik magától, nem szívesen mennék orvoshoz ha nem muszáj :D
2018. dec. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!