Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok felkelni, mert nem nyílnak ki a szemeim?

Figyelt kérdés
Mostanában havonta 1x 2x előfordul,hogy lefekszem aludni és arra ébredek,hogy iszonyatosan szédülök.Jobban mondva csak próbálok felkelni. Mert érzem,hogy szédülök ilyenkor mindig egy álomba csöppenek és tudom,hogy ez csak egy álom,mert magamnál vagyok.Gyerekkoromban volt már olyan,hogy nem tudtam felkelni hallottam.mindent,ami körülöttem van,de nem tudtam felkelni. Nem foglalkoztam vele megszoktam egy idő után,csak visszapihentem. De most az a baj,hogy nagyon szédülök és ettől aludni sem lehet.Minden alkalommal úgy érzem,hogy egyre tovább tart a felkelés és egyre nehezebb a szemem kinyitása egyre inkább nem tudok felkelni és egyre jobban a testemfoglya vagyok.Nem fogadnak úgy szót a szemeim. Az a baj,hogy nem érzem ilyenkor az ujjaimat meg a testrészeimet csak ,azt látom,hogy egy nem valódi világban vagyok.Ébredés után mindig nagyon fáj a fejem és magas a pulzusom.Hogyan keltsem fel magamat?

#pszichológia #alvászavar #idegrendszer #neurológiai problémák
2018. dec. 19. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Alvási bénulás, keress rá.
2018. dec. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvastam róla,de az alvásibénulás alatt nem írnak szédülésről főként arról,h sokszor halucinációval jár ,h hallanak valamit a közelben vagy ugy érzik,h egy lény ártani akar nekik.Én nem én csak az álmomban vagyok és szédülök és nem bírok felkelni
2018. dec. 19. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Agykontrollnál nekem is szokott ilyen lenni. Keress rá :)
2018. dec. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!