Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 80%-os nyaki ütőérelzáródás...

80%-os nyaki ütőérelzáródás esetén meddig lehet húzni a műtétet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ameddig 100% nem lesz utana mar mindegy
2018. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köcsög volt az előző, de tkp igaza van. Jobb túl esni a műtéten, nehogy baj legyen.
2018. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem baj. Nem sértődök meg rajta. Nagyapámnak szerintem november elején diagnosztizálták ezt. Tegnap beszéltem vele, azt mondta még nem sikerült neki időpontot kapnia, pedig mondta, hogy egy orvos "ismerőse" segít neki. Kissé tartok tőle, hogy még nem is próbált meg egyeztetni...
2018. dec. 20. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyon almaecetes vizet az segit a bajon lebontja a verben a meszet #1 voltam
2018. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ja, almaecet.... és hogy juttatod el oda? Ilyen hülyeséget.....

Az egy nem egyszerű műtét és nem az a legveszélyesebb, hogy továbbszűkül, hanem a leváló plakkok akár embóliát is okozhatnak.

2018. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom ezeket a dolgokat is. De nem igazán van más választás, csak a műtét.
2018. dec. 20. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 amit megeszel/megiszol bekerül a veraramba, a pakkok nem valnak le mivel az almaecet feloldja meszet semlegesiti majd a vizelettel tavozik ezert is kell vizet inni, hogy tisztuljon a szervezet
2018. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: ezt az elképesztő ökörséget (bocs nincs rá jobb szó) honnan szedted? Nézz már utána az ecet lebontásának. Meg úgy egyáltalán az emésztő rendszer működésének. Ezek szerint ha megeszek egy fél grillcsirkét csirkehús cafatok fognak az ereimben mozogni?


Szép is lenne ha az ecet megjelenne a vérben elég durva dolgokat okozna (ld. pl. metabolikus acidózis).

2018. dec. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!