Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek ez micsoda a tarkómon? Leszedessem?

[link]

Kiemelkedő és olyan morzsalékony vagy milyen

Évek óta megvan talán egy minimálisat nőtt de inkább az a problémám vele hogy folyton belkaparok a fésűvel

Mi lehet ez? Szemölcs,papiloma vagy? Szedessem le vagy inkább ne bolygassam?

2018. dec. 23. 14:18  Privát üzenet  

A válaszok
Én tuti, hogy leszedetném. lézeresen kb. 12.000 Ft

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 23. 14:26 Privát üzenet

Menjél el az általános sebészetre.

Elvileg ez nem nagy műtét lenne,de előzőleg orvosnak is látni kell .Hasonló cipőben járok,nekem azt mondta doki,haladjunk csak sorjába,előbb a fontosabb műtétet kell elvégezni .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. dec. 23. 14:30 Privát üzenet
Én is azt mondom, hogy megcsinálják talán egy sebészeten is, csak úgy nyoma marad, viszont lézeres eljárással semmi nyoma nem lesz, és kb. 12-14 ezerből megúszod. Persze azért meg kell nézni, hogy mi a fene ez, a bőrgyógyász megmondja.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. dec. 24. 16:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Leszedessem az anyajegyemet?
Szombaton megcsípett egy darázs a tarkómon, és még mindig viszket ez normális, meddig tart még?
Egy "púp" van a tarkómon, ez mi?
Ma észrevettem egy kemény duzzanatot a tarkómon ha megnyomom egy kicsit érzékeny mit tegyek? Valami gond lehet?
Ha a tarkómon a fejbőröm sokszor sebes, azon hogy tudnék segíteni?
Találtam a tarkómon egy nagyobb borsonyi duzzanatot mi lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!