Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iidegrendszeri problémák...

Iidegrendszeri problémák miatt xanaxot kell szedjek (0,5). Be lehet venni egyszerre kettőt belőle?

Figyelt kérdés

Áprilisban idegösszeroppanást kaptam. Pszichológus kezelt emellett a házi orvos írta fel a xanaxot, arra a célra, hogy tudjak aludni , ha esetleg este rámtörne a rosszullét. Annyi mondott , hogy ha nagyon gáz a helyzet, vegyek be egy egészet éjszakára, de én általában csak a felét vettem be.

Tegnap ismét nagyon nem éreztem jól magam, szinte semmit sem aludtam hiába vettem be egy egész szemet és próbáltam relaxálni. Lesz attól valami gondom / bajom , vagy mi fog történni ha kettőt (0,5 mg) veszek be egyszerre ?

Nem szedem rendszeresen, csak ha úgy érzem szükségem van rá. Utoljára 3 hete vettem be egy fél szemet.


2018. dec. 26. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Jó esetben csak kómásabb leszel tőle, de akkor sem javaslom, hogy az orvos tudta nélkül bevedd, és főleg ne szokj rá a dupla adagra, mert függőségen kívül más gondokat is okozhat.
2018. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod !


Egyszeri alkalomról lenne szó, én sem akarok rászokni , azért nem szedem rendszeresen, de pihenni meg jó lenne...

Tehát ha kettőt veszek be egyszerre a 0,5mg-bol akkor azon kívül , hogy kómásabb leszek, nem történik semmi rossz?

2018. dec. 26. 09:26
 3/12 acelsziv ***** válasza:
Ettől a szeméttől csak gyógyszerfüggő leszel.
2018. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Attól azért messze állok, főleg úgy , hogy nem szedem rendszeresen, csak ha szükségem van arra, hogy megnyugodjak. Mindemellett köszönöm a te válaszodat is!


Várok még további válaszokat! 🙂

2018. dec. 26. 09:35
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Acélszív hülyeségeket beszél. 2 xanaxot még elbír a szervezeted.
2018. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Semmi bajod nem lesz.
2018. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Alap, hogy egy felírt gyógyszerből sem vesszük be az előírt adag dupláját. A xanaxszal meg tényleg vigyázz, nagyon hamar függővé tesz.
2018. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Több embernek kellene kannabiszt fogyasztania. Vajon miért nem teszik?
2018. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Nincs olyan, hogy idegösszeroppanás, mert az azonnali halált jelentene. Nyugodtan bevehetsz kettőt vészhelyzet esetén.
2018. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dupla adagtól sem lesz pihentetőbb az alvásod, másnap még idegesebb leszel, hogy az sem használt, ismét annyit veszel be.

Aztán hozzászokik szervezeted, függő leszel - és ha kell, ha nem, függőséged megköveteli szedését.

Ez még jobban felidegesít, emeled az adagot...

2018. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!