Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Kep lent.

Ez mi lehet? Kep lent.

Figyelt kérdés

Minden nap ilyet kohogok fel ebredes utan. Ez a mai kivetelen nagy volt.

Takony van korulotte.

Ne azt irjatok hogy ha lehet hogy mennyek orvoshoz. Elmegy majd de kivancsi vagyok ra mire szamitsak.


[link]


2018. dec. 26. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért fixálni kéne a dolgokat.

Mióta köpsz véreset? Amennyiben csak pár napja, akkor lehet egy minimális sérülés is, ami megfog idővel gyógyulni.


De ha már hónapok óta véres, akkor meg kell vizsgálni, hogy mitől.

2018. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb 1 eve vagy tobb.
2018. dec. 26. 11:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is hogy mivel amikor este fogat mosok es verzik az inyem valamennyi vert lenyelek es ez almomban lerakodik a takonyra es ez okozhatja. Ebben van valamo realitas?
2018. dec. 26. 11:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az utolsó feltevésed teljességgel ki lehet zárni.
2018. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyomrod nem szokott fájni/égni? Más tüneted nincs?
2018. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem szokott fajni. Mas tunetet nem vettem eszre legfeljebb hogy faradekony vagyok bar ez mar ezelott 10 evvel is igy volt. Amugy 27 vagyok ha ez szamit valamit.

Cigizni cigizek de most is peldaul 5 napha egyet sem szivtam es mas sem velem zart legterbe ezert meg passziv dohanyzast sem lehetne ide keverni.

2018. dec. 26. 11:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti nem ínyvérzés lesz.


Dohányzás természetesen okozhatja(eléggé gyakori a láncdohányosoknál), ami nem úgy működik, hogy elhagyod 1 hétre és a több hónapnyi/évnyi dohányzás hatása elmúlik.

Azonban az is lehet, hogy az orrodból ürül.


Ki kell vizsgáltatni.

2018. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy mivel sokszor ebredek arra hogy turom az orrom talan onnan jon a ver. Viszont lehet ez rak is?
2018. dec. 26. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Felköhögöd vagyis a tüdődből jön, dobányzol, több, mint egy éve ilyen problémád van....sok sikert a kemohoz!
2018. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok biztos benne hogy a tudombol jonne. Reggelre szinte el van dugulva a torkom tole ez inkabb ilyen turha szeruseg.
2018. dec. 26. 11:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!