Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire jó az intim mosakodó?...

Mire jó az intim mosakodó? Milyen problèmàra hasznàljàk?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak jó főleg, akinél a normál tisztálkodási szerek allergiás reakciót váltanak ki. Én a péniszemet szoktam mosni vele, érzékeny a bőröm, és ha a tusfürdő odakerül a húgycsőnyíláshoz, az nekem nagyon csípi ott. Intim mosakodót használva viszont nem jelentkeznek a kellemetlen tünetek.
2018. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Melyik intim mosakodó nem csíp? Mert egyszer mondtam a páromnak, használja nyugodtan, nem fog csípni, de neki csípte.



Én már régóta használom, nem konkrét problémára, csak érzékeny a bőröm, illetve könnyen elkapok minden bacit. Sokfélét kipróbáltam, de a lactacyd vált be a legjobban.


21/L

2018. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Izzadt punciszag ellen jó. Ennyi. Betegséget nem gyógyít. Probléma esetén tessék orvoshoz menni. Nem ciki ;-)
2018. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%

Ha nagyon budos, elveszi a szagokat.


Tisztelettel: Doktor úr

2018. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!