Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köldöktáji fájdalom?

Köldöktáji fájdalom?

Figyelt kérdés
Kb egy órája elkezdett szúrni a hasam a köldököm körül. Inkább, a jobb oldalamon a köldököm mellett és felette is . Ez mitől lehet? Most fekszem és borogatom. Így egy kicsit jobb, de ha felállok nem tudok kiegyenesedni. (Ki tudnék, de nagyon fáj) mit csináljak? Menjek be az ügyeletre vagy annyira nem komoly? Nagyon félek.

2018. dec. 29. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Agytumor lehet a háttérben! Vagy egy pattanás.
2018. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces! Nem tudom, hogy az emberek miért ilyen rosszindulatúak. Inkább ne írtál volna semmit! Ez csak téged minősít.
2018. dec. 29. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Az a helyzet, hogy az idióta köldöktáji fájdalomról kiírt kérdésed meg téged. Borogasd. Biztos jobb lesz.
2018. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
következő az lesz, lehet e rákos
2018. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy esetleg az válaszol akinek volt hasonló problémája.
2018. dec. 29. 20:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy azt írtam, hogy a kérdező. Nem azt hogy én
2018. dec. 29. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre! Nem akarlak megijeszteni, de ebből lehet vakbélgyulladás is. Feküdj le hanyatt, és húzd fel a jobb lábadat a hasadhoz. Amennyiben szúr, görcsöl, akkor menned kell orvoshoz! Kell egy vérvétel, hogy tisztázza a vakbél lehetőségét.
2018. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2018. dec. 29. 20:58
 9/9 Levyqee válasza:
Velem is ez van. Neked mi lett végül belőle?
2023. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!