Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet daganatom van?

Lehet daganatom van?

Figyelt kérdés
Úgy erzem már évek óta, hogy van egy csontkinovesem a farokcsontom mellett közvetlenül. Elég nagy. Van, hogy főleg jaraskor nagyon faj a farkcsontom, de nem a kinoves mellette. Utanaolvastam ennek a dolognak és állítólag ha az lenne, akkor végtag zsibbadas es gyengeség kíséri, ami nalam napi szinten előfordul, viszont az már huzamosabb ideje, 5-6 éve. Ez lehet daganat? Ha nem, akkor mi?

2018. dec. 30. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy 5-6 év alatt nem sikerült eljutni orvoshoz? Valószínűleg hipochonder vagy.
2018. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kizárt, ott nem szokott lenni. Viszont lehet valami gond azokkal a faggyúmirigyekkel, amelyek a farokcsontnál vannak (madarak zsírmirigyének maradványa) és amelyek gyakran okozzák a pylonidális cisztákat.
2018. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmentem már vele, de nem mondott nagyon rá semmit, el sem küldött sehova.
2018. dec. 30. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem izomcsomó. Menj el masszázsra. Ha 5-6 éve ott van akkor valószínűleg többször kell majd menned, mert már tuti el van meszesedve. Ezért is érzed annyira keménynek mintha csont lenne.
2018. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is izomcsomóra tippelek.


Menj el egy mély masszázsra egy erős kézzel megáldott masszőrhöz.


Remélem segít.

2019. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Csontkinövésnek gondolod, úgyhogy nyilván keményebb a tapintása. Én inkább atheromára gyanakszom, de több vizsgálat kellene. Az egyébként egy betokosodott jóindulatú elváltozás, amiben a faggyúmirigy által termelt váladék van. A dokid egy pancser, ha nem küldött el további vizsgálatokra: sebészet, bőrgyógyászat. Fel a fejjel, ezek a dolgok általában ambulánsan is megoldhatók. Vizsgáltasd ki magad. Bocsi, ha a túlzott őszinteségemmel megijesztettelek, de a dokid is így mondaná el. Jobbulást.
2019. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!