Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert alszom ilyen sokat?

Miert alszom ilyen sokat?

Figyelt kérdés
Ugye most szunet van es nem kell koran kelnem es lefekudnom aludni altalaban este 1-2 korul megyek aludni na most meg ha nagyon faradt is vagyok kb 11ig kellene aludnom de en mindig 2 ora utan kelek fel.Mi bajom van? Hogy tudnam ezt megoldani valahogy? Es ugye keson kelek akkor hamarabb mar nem is birnek lefekudni..vagyis de csak aludni nem birok*es ha hamarabb fekszem le neha akkor is ilyen sokat alszom..o.O
2018. dec. 30. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egészséges.
2018. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bioritmus eltolódása miatt a mély alvás fázis kevesebb (valószínűleg) ezért csak több alvás pihentető.

Szerintem állj vissza a normál bioritmusra mielőbb.

2018. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem hasonló történt, ősszel kezdődött, voltak hetek amikor 12 órákat aludtam majd volt egy normális hetem 7-8 órás alvasokkal, majd megint 12 órát aludtam és így váltakozott. Orvos elküldött vérvételre, majd endokrinológushoz és kiderült baj van a pajzsmirirggyel. Azóta szedek megfelelő vitaminokat és rendben vagyok. Ha aggódsz mi lehet veled akkor házi orvos és kérj teljes vérvételt.

Az is lehet, hogy lemerült a szervezeted és talán tavaszi fáradtság lehet. Ha újra elkezdődik a suli és nem állsz vissza a normál ciklusba egy idő utána akkor ajánlom csináltass vérvételt.

2018. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva megoldódik.
2018. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!