Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cataflam bevétele után lehet...

Cataflam bevétele után lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Elég erős arcüreggyulladásra kell szednem és ha most reggel beveszem este már ihatok? Mégiscsak szilveszter van:/
2018. dec. 31. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A tájékoztató mit ír? Én egyszer ittam erős gyógyszerre. Pár óra ugyan eltelt közte, de nagyon rosszul lettem, az eszméletem is elvesztettem, pedig sosem volt ilyen máskor. Szóval én ebből kiindulva inkább nem vennék be gyógyszert, vagy nagyon mértékkel innek
2018. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tájékoztató nincs meg
2018. dec. 31. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:

A google-n utána tudsz nézni a betegtájékoztatónak. A házipatika nevű oldal nagyon jó erre.

Tudomásom szerint 4-6 órán keresztül van a szervezetben a gyógyszer. Tehát ha most veszel be,este már nyugodtan ihatsz.

2018. dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ír semmit alkohollal kapcsolatban
2018. dec. 31. 08:46
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Diclofenac tartalmú gyógyszerre nem jó ötlet inni, csak ha ragaszkodsz ahhoz, hogy Dr Zacher Gábor ébresztgessen.

Nem tudom, hogy mi van akkor, ha legalább 12 óra eltelik a kettő között. Fogd meg a telefont, hívd fel az orvosi ügyeletet. Mondd el őszintén, hogy mit szeretnél. Válaszolni fognak.

2018. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát a cataflam elég erős gyógyszer (legalábbis engem kiüt rendesen), szóval nem érdemes kockáztatni! Vagy rosszul leszel, esetleg a gyógyszer felszívódását, hasznosulását akadályozod ezzel.


Van alkoholmentes pezsgő is.

2018. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan olyan nap ez is, mint a többi.
2018. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
8%
Erre van egy jó közmondás: nem minden arany ami fénylik, de te hülye vagy mint szódás a lova
2018. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!