Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A derekamnál becsípődött egy...

A derekamnál becsípődött egy ideg és minden mozdulat nagyon fáj. Mivel lehetne segíteni a gyógyulást és csökkenteni a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le, és pihenj, amíg rendbe nem jössz, annál gyorsabb módszer nincs.
2008. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Pihenés, fekvés és nekem a melegitő párna szokott még segiteni. Egyébként ne számits gyors gyógyulásra. 1-2 hétig is eltarthat, amig rendbejössz.
2008. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hú, az jó lenne, mert nekem több hónapot mondtak! Köszi a válaszokat!
2008. nov. 7. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon bejött a csontkovács. Nagyon rövid idő alatt helyre tud hozni. De nagyon fontos, kihez mész.
2008. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hónapokig eltarthat, és nagyon vigyázz a jövőben. Máskor is becsípődhet.
2008. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Neekem is csípődött már be...egy nagyon jó masszázs segít neki:D Engem nagyim mazsírozott mindig és téllleg pihenj sokat en angyon mászkálj:)
2008. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2008. nov. 13. 09:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy ezen a problémán már túl vagy, és mielőtt a következő becsípődést megélnéd, javasom, hogy látogass meg egy Alexander-technika tanárt.

Remélem a következő cikk segítségedre lesz:

[link]

2009. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a jóga segített. letöltöttem egy jóga dvdt és két nap mulva már nem is fáj annyira... előtte egy hetet feküdtem és nem tett jót neki
2009. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!