Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 7 hetes terhes vagyok ikreim...

Viki220 kérdése:

7 hetes terhes vagyok ikreim lennének, de verzek hol elmúlik de viszont vissza jön már 4 napja? Kórházban vagyok de az orvosok csak annyit mondtak hogy a petezsákom vérzik de a babák élnek és azt is hogy készüljek a legrosszabbra is de semmit?

Figyelt kérdés
Nem mondanak semmi gyógyszert sem kapok valaki volt már így? Tehetek valamit

2019. jan. 4. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon együttérzek veled. Nem, a pihenésen kívül nem tehetsz semmit. Utrogestan és hasonlók nem arra valók, hogy a petezsák vérzését elállítsák, sjanos. Magnéziuminfúziót is erős görcsöknél szoktak adni, inkább idősebb terhességeknél.


Kívánom a legjobbakat, légy kitartó, erős, beszélj a babáidhoz, mást szerintem sjanos nem tudsz tenni:(

2019. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Mi az hogy nem kapsz gyógyszert és nem mondanak semmit? Oké lehet hogy nem lehetne már megmenteni de az orvosok rohadtul nem erre esküdtek fel. 😡😡😡😡😡😡 Elmehet a p....ba a magyar egészségügy, mindenestül. A szívem szakad meg mikor ilyeneket vagy még ennel sokkal súlyosabbakat olvasok.


Nem tudok mit mondani. Esetleg legyél rámenősebb az orvosokkal..?

2019. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es!


Nem értelek. VÉrző petezsákra te milyen gyógyszert adnál? Hallottál-e valakiről, akit ebben a helyzetben megmentett valamilyen gyógyszer?

Van esély rá, hogy szigorú pihenés és nyugalom hatására a vérzés abbamarad, és a legszigorúbb ágynyugalom mellett megmaradnak a babácskák.

Miért jobb az a doki, aki még annyit sem árul el, hogy ez krízishelyzet, nem biztos, hogy meg tudják menteni őket?

És ha sajnos egy kezdődő vetélésről van szó, ami nem hormonhiányból fakad, azt semmilyen gyógyszerrel nem lehet megmenteni, itt az se segítene érdemben, ha a méhszájat bevarrnák, mert nem itt van a probléma.


Eleget feküdtem terhespatológián, hónapokat, ezalatt sok mindent láttam. Őszintén szólva azt is, hogy ennyi idős terheseknek a legjobb orvosok is azt szokták mondani, ha a természet úgy rendeli, hogy vége legyen, akkor annak oka van..... attól, hogy ez kibírhatatlanul fájdalmas az anyának, még nem kegyetlen maga az orvos, mert őszintén elmondja, hogy nem tud segíteni:(

2019. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyik terhességemnél többször is bevéreztem, félidőben össze is varrtak, de végül egészséges babát szültem. Pihennem kellett sokat és nem volt szabad emelgetnem, táppénzem voltam szinte az egész terhességem alatt.
2019. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csinszka2000 válasza:

Anyukámnak petezsák vérzése volt a húgommal koraszülött lét de túl élte.

Sok sikert! Szorítok hogy ne legyen nagy baj!🙏

2019. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szorítok Nektek!!!!!V Hajrá babácskák, ti vagytok az erősebbek!!!!!!!!!!!!!!!!
2019. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia kérdező ! Mi lett veletek?
2019. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!