Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emiatt kellene aggódnom?

Emiatt kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Pár napja szilveszterkor egyik haveroméknàl elég sokan voltunk egy buliban ès én a földön aludtam (volt takaró le terítve de így is elég kényelmetlen volt). Másnap reggel eléggé fájt a kezem ha hozzáértem de gondoltam, hogy mivel rajta feküdtem ezért valszeg amiatt fájhat. Ugyan mára a fájdalom szinte teljesen elmúlt lett helyette azon a részen egy kis barna folt (véraláfutás). Szerintek az normális, hogy napokkal később jelent meg? Olvastam valahol hogy ha valaki könnyen szerez zúzódásokat vagy csak úgy magától az utalhat vérképző betegségre is. Szerintetek kell ilyentől tartanom vagy csak szimplán amiatt lehett mert rajta aludtam a kemény padlón?

2019. jan. 4. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne legyél hipochonder! Amíg nem erősíti meg orvos a gyanúdat a vérképző betegséggel kapcsolatban, addig ne izgulj.

Lehet, hogy valaki rálépett a kezedre, amíg a földön aludtál?

2019. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az igaz, hogy sajnos elég hipochonder vagyok! Szerencsére más tunetem nincs illetve csak ez az egy foltom van. :).Amugy meg nem hinnem h bárki is rám lépett de lehet, hogy valami távirányító vagy ilyesmi megnyomhatta. Az normális hogy csak pár nappal később lessz veralafutasos ?
2019. jan. 4. 16:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Picit jobban megnéztem ez inkább valami piros kiutés
2019. jan. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!