Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyerek korom óta vérzik az...

Gyerek korom óta vérzik az orrom elég gyakran. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Orvos is tud rolla,de nem igazán hat a gyógyszer amit felir kenocsot es gyógyszert.Por alergiám van es elég gyakran fújom az orrom.Lehet talán attol is van vagy esetleg vékonyak a hajszálereim?Kisuttetésrol is hallottam mar csak nem tudom lenne-e értelme mert lehet hogy ez az orvérzés egy életre szol.Tartok egy kicsit az agyvérzéstol a kesobbiekben.
2007. dec. 4. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Próbálj meg nagy adag vitamint szedni és lehet, hogy egyszerre megszünik mindkét problámád.

Olvasd el az alábbiakat: [link]

2007. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen nekem beégették valami zöld trutyival a fül-orr-gégén, de ne félj nem fáj. Valami krémet nyomnak bele és tamponálják. Kényelmetlen az első néhány perc, aztán megszokod. Ha jól emlékszem nemegészen egy napig volt benne.

Kaptam még Rutascorbint is, mert ez erősíti a kapilláris erek falát.

Nekem is teljesen spontán indult el, és sosem akart abbamaradni.

Azóta egyetlen egyszer sem vérzett :)

2007. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, akinek nagyon gyakran vérzik az orra, főleg, ha ideges. Azt mondta neki az orvos, hogy az a szerencséje, hogy az orra vérzik, és így "kiengedi a szelepet" a teste, és nem agyvérzést kap.

A vérnyomásproblémákat az édesapjától örökölte, de neki sajnos nem volt ilyen "szerencséje", ő agyvérzésben hunyt el.

2008. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én 16 éves vagyok már több generáció óta mindne férfi tagja a családomnak vérzett gyerekkorában az orra de kinőtték

nekem kisütötték egyszer az orrromban az ereket azóta ritkábban vérzik csak náthásszezonban én orrcsepentővel probálom "kinőni" :A-vitamin és ehgy csomó vitamin van benne az az orvosjavasólta aki kisütötte az orrom

amenyire emékszem akisütésből az az hogy a "sütés" nem fájt csak amit kentek krémet az orromba csak az az égetésből az hetekig érzett büdös szag idegesített

de én is csak akkor mentem el kisüttetni amikor már fél-1órán kerszetül vérzet és 4 törülközött bevéreztem

2010. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!