Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres és váladékos széklet....

Véres és váladékos széklet. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már régóta ilyen a székletem, de eddig nem nagyon foglalkoztam vele, mert féltem h valami komolyabb állhat a háttérben. De úgy gondoltam h most el jött az ideje. Szóval mitől lehet véres és váladékos a székletem? A végbelem körül is van valami túlnövés vagy valami hasonló. És ez mitől lehet? És milyen orvoshoz tudok ezzel fordulni?

2019. jan. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ezt akartad hallani, de tényleg nagyon sok minden lehet, gyomorproblémáktól kezdve fertőzéseken át egészen sajnos a rákig. Mindenképp azonnal menj el a háziorvosodhoz, ő majd eligazít és beutal oda, ahova kell. Vizsgáltasd ki, mert napról napra rosszabbak az esélyeid.
2019. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vér világos piros, szóval utána olvastam és az lehet h aranyér lenne? (Azt olvastam h a ráknál sötét piros) ez a váladék meg átlátszó nyálkás cucc...
2019. jan. 8. 20:05
 3/4 A kérdező kommentje:
És az lenne még a kérdésem h ha orvoshoz megyek ott mi a procedúra? Hogy folyik ez az egész? És háziorvos helyett hova kellene mennem?
2019. jan. 8. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Két oka lehet, az egyik belső vagy külső aranyeres nodus, a másik fissura azaz repedés. Mivel látsz valamilyen növedéket ezért lehetséges III. fokú aranyér betegség. Aranyere minden embernek van, betegség akkor alakul ki, ha ezek lesüllyednek, csomósodnak. Ha van proktólógia oda kell menned ha nincs sebészet. Alapvetően anosop lesz miután ujjal megvizsgált, felvezeti megnézi, ha nagyon alapos akkor rektroszkóp is az nem egy leány álom.... de mindenképp nézesd meg. remélhetőleg elég a kúp.
2019. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!