Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek szoliáriumba vagy ne?

Menjek szoliáriumba vagy ne?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert pattanásos a bőröm( most már csak 1-2 van rajta)

De van pár hegesedéss rajta es úgy hallottam hogy a szolárium elhalványitja a hegyeket. Ti mit gondoltok erről? Ha elmegyek szoliba kijöhet tőle még több pattanás?



2019. jan. 9. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Csak ha megtanulod leírni.
2019. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pattanásokra jó, heget nem halványit. A borszined lesz más ami miatt kevésbé látszik majd a heg . Én is ezelőtt pár evvel így lettem szoli függő hogy de szép az arcom ha szolizok , nem látszatnak a hegek aztán amint fakult a borom színe, már jobban látszott. Aztán amióta abba hagytam meg csúnyább a borom mint volt . Eddig heges mostmar foltos is vagyok, szóval erre a célra egyáltalán nem ajanlom
2019. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: köszi!!!! Valószínűleg kijavította a telefonom amit írtam!

SZOLÁRIUM. Látod? Le tudom írni.


Második: koszonom a jó tanácsot :)

2019. jan. 9. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hegeket is halványítja, elméletileg tényleg csak ront rajta, de eskü nekem azokon is segített :)
2019. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd növelni a bőrrák kockázatát mindenképp. :)
2019. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
#3 szép munka. Amúgy szerintem a hegek csak rosszabbak lesznek tőle (jobban el fog ütni a sötétebb bőrszíntől).
2019. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!