Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Plazmaadás után belilult a...

Plazmaadás után belilult a helye, kb egy kisujj nagyságú területen. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár nap és feszivódik,a nyomát sem fogod látni .
2019. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És azt lehet tudni, hogy ez mitől van?
2019. jan. 12. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átszúrták a vénád mindkét oldalát.Nekem véradásnál volt ilyen.
2019. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aahh, fantasztikus...

Köszönöm szépen!😊

2019. jan. 12. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen?Fáj is?
2019. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap délután voltam plazmát adni, és ma láttam, hogy belilult. Amikor először voltam, nem volt ilyen problémám, bízom benne, hogy ez is hamar elmúlik. Igen, egy picit fáj, ha hozzáérek😖
2019. jan. 12. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
3as és 5ös válaszadó vagyok:ha komolyabb problémád lesz(nekem volt),bemész gyógyszertárba,elmondod mi történt,adnak rá krémet,az rendbehozza pár nap alatt.
2019. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!😊

Megkérdezhetem, hogy milyen nagyobb probléma adódott ebből?

2019. jan. 12. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az volt vele a problémám,(nekem nagyobb,kb.egy teniszlabdányi területen volt lila)

hogy este mikor elaludtam,ha nyújtva volt mellettem a kezem,reggel alig bírtam behajlítani,mert nyomást éreztem benne.

Ha nem volt éjszaka kinyújtva,akkor reggel nehezen tudtam kinyújtani,mert nagyon húzódott a lila résznél.

2019. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!