Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros pattanásszerű kiütések...

Piros pattanásszerű kiütések a combon?!?

Figyelt kérdés

Eleinte azt hittem hogy a borotválástól pattogtam ki. Ez lehet részben igaz is... De azok egy pár napon belül elmúlnak/elmúltak. De ezek nem. A combomon és a térdem környékén a kis piros pattanásszerű kiütések nem akarnak elmúlni. :(

Nem viszketnek vagy ilyesmi, egyszerűen csak nem szépek és kellemetlen magamon tudni őket...


Valaki tudja mitől lehet, vagy mi lehet ez? Esetleg valami allergia? Bár az allergiatesztemen minden negatív volt szóval...

Vagy esetlek valaki tapasztalt már ilyet, és tudja hogy lehet megszabadulni tőlük?


Még mielőtt valaki leírná ide hogy kövér vagyok és ez azért van mert összeérnek a combjaim, hát nem, kicsit sem vagyok elhízva, kb 50 kg vagyok...


Előre is köszi a válaszokat! :)


17/l



2019. jan. 12. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladás.
2019. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!