Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 177cm vagyok 19 évesen,...

177cm vagyok 19 évesen, nőhetek még?

Figyelt kérdés
Sziasztok 177cm vagyok, az összes haverom meg barátom és még a kisebb testvérem is 180cm felett van, rendesen kissebbségi érzésem van amikor megállok mellettük, és úgy érzem emiatt nincs is akkora önbizalmam mint nekik, ők meg minden ok nélkül lenéznek mindkét értelemben, ebben valószínűleg a magasságom is benne van mert ha én is lennék vagy 188cm akkor nem néznék ki úgy mint egy kisgyerek. Valahogy tudnék még nőni? Vagy mivan ha kimegyek külföldre az ilizarov műtétre és megnyújtják a lábszáram. Olyan kevésnek érzem ezt a 177cm-ert hogy hajlandó lennék még egy ilyen műtétbe is belemenni. Tudom hogy vannak tőlem kisebbek is, 160-170cm körül, de én nem bírok megbékélni ezzel a termettel. Tudom hogy a legtöbben most butának néztek, de az iskolánkban sokan vannak 190 körül, úgy érzem magam mint egy kisgyerek.

2019. jan. 12. 21:38
 1/2 anonim válasza:
Szia. Gondolom fiú vagy. A fiúk 25 éves korukig nőnek. Semmi értelme ilyen "nyújtó" műtétre menned. Elég ha sportolsz. A kosárlabda elvileg pont ebben segít. Az én fiú osztálytársaim is kosaraznak és mind 180cm fölött vannak...úgy hogy. Remélem azért tudtam segíteni. Sok sikert a nyúlásban :)
2019. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha elkezdek kosárlabdázni kb mennyi idő alatt nyúlhatok 5-6 centit?
2019. jan. 14. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!