Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor ilyen történik mit...

Amikor ilyen történik mit tegyek? Félelmetes, és nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés
Ha egy bizonyos emberrel beszélek online, akit utálok (én tényleg nem szoktam embereket utálni, de ő.. Kiérdemelte.) akkor mindig annyira ideges leszek, hogy a szívem tényleg úgy érzem ki ugrik. És nagyon gyorsan ver, a pulzusom az egekbe ugrik, és sehogy sem tudom ezt leállítani. Valami tipp? Mindig olyan érzésem van, hogy félek hogy le fog állni, vagy valami..

2019. jan. 12. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne beszélj ezzel az emberrel online, meg sehogy se, és akkor nem lesznek ilyen tüneteid. Nem fog leállni a szíved, de ha mégis, azt nem fogod észrevenni. Hamarabb leszel halott, mint ahogy a fejet a padlón koppanna. Remélem megnyugtattalak.:)
2019. jan. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Egy jó darabig nem is beszéltem vele online, a valóságban pedig elkerülhetetlen mert az osztálytársam, de ott nem produkálok ilyet. Talán mert online nagyobb a szája. Szóval egy ideje nem beszéltem vele online, de mivel az egyik legközelebbi barátnőmet bántotta lelkileg, ezért ráírtam, hogy megvédjem a lányt, és mivel engem is támadt a hátam mögött, magamat is. Szóval nem direkt akartam vele beszélni.
2019. jan. 15. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!