Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le az...

Hogyan szokhatnék le az orrtúrásról?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 19:16
 1/3 anonim válasza:
55%
Kennd be valami csípős dologgal az ujjad!
2008. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is, ha érzed hogy ott van a a fika vagy a váladék az orrodban álld meg hogy belenyúlj!!! Például a tudat sokat segít!!! Gondolt azt hogy ha belenyúlsz akkor el kezd vérezni az orrod vagy valami rosszra, tudom ez morbid, ám utána nem fogod kívánni ;) vagy zsepivel "túrd ki" hogy mások ne undorodjanak annyira, vagy ha már végképp nem tudsz leszokni moss mindig előtte kezet, mert ez fertőző dolog. Nekem bevált!!! :)
2009. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Atyaúristen! A frász jött rám! "Ha már nem tudod megállni, moss előtte kezet". Már látom, amint egy puccos szálloda éttermében találkozom veled. Kiszaladsz kezet mosni, visszajössz és túrod az orrod. Belegondolni sem merek, hogy mit teszel a zsákmánnyal. Ezt követően bemutatnak egymásnak bennünket, parolázunk, majd az állófogadásra indulunk. Illetve én kezet mosni, mert láttam, hogy mit tettél! Te meg kajálni, mert kezet mosni orrtúrás előtt kell!
2010. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!