Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvagtam a kezem pengével...

Megvagtam a kezem pengével meg bevettem pár fájdalomcsillapitot meg nyugtatot (kb 15 db-ot) mert nagyon fáj a kezem meg a combom és pár napja nem is eszek mert nincs etvagyam. Mit csinaljak vagy mit tehetek? Illetve aki akar az irhat

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugye nem egyszerre? Esetleg hívd fel ezt a számot (mindenféle előhívó nélkül is hívhatod):

116 111

[link]

2019. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

most depressziós vagy? ha te is tudod, miért teszed fel ide a kérdést?


de ha meg akarsz róla győződni, igen, ez depresszió. ne vagdosd magad mert csúnya és egy srácnak se tetszik...


van egy jó pszichológus akihez járok, ha érdekel írj. ja meg légyszi ne írj ilyeneket mert lehangoló és a depressziósok/anorexiások nem verik ilyen nagydobra...

2019. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mesélj ha szeretnél :) Meghallgatlak szivesen segítek, a gyógyszert meg elveszem magamnak :P

Na de komolyan, írj ha szeretnéd kiadni

2019. jan. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!