Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az elfertőződö...

Hogyan kezeljem az elfertőződött tetoválást?

Figyelt kérdés
Arról minden oldal ír, hogyan kell a tetoválást kezelni (megfelelően kezeltem), arról egy oldal se mikor a "mester" valamit elsumákol (olcsó tinta, nem higiénes eszközök) és ez következtében kialakult gyulladásról fertőzésről. Lenyegében tapasztalatokra vagyok kíváncsi,hogy kinek melyik antibiotikum tabletta és kenőcs segített? Valamint elfertőződés esetén komolyabb tünetek?! És, hogy kezelés után a tetoválas szép vagy csunya lesz? Hegek maradnak? Minimális tinta eresztés vagy inkább fokozott?

2019. jan. 16. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Ja, véletlen se menj orvoshoz, hátha lerohad a kezed.
2019. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Annyira rossz, hogy ilyen világban élünk, hogy dől az emberekből a rossz indulat. Szörnyű!

Valószínűleg, úgy gondolom én te rosszindulatú k"""g hogy ha mar antibiotikumos kezelésekről érdeklődik az ember, hogy kinek melyik vált be, akkor valószűleg elment orvoshoz, és valszeg az orvos se tudja sokszor, hogy milenne jó, ugyan is a net ír mindent csak azt nem amit kellene.. az meg nem tartozik az orvosi tanulmányhoz, hogy "hogy hozzák helyre az elcseszett tetoválást" szval ha nincs tapasztalod, nem élted át, nem tudsz kérdezni, akkor nem kell ide írni!

2019. jan. 16. 21:01
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Akkor kezeld láncfűrésszel vagy sósavval, akkor már "tudni fogja" a doktor a teendőket. Te meg kétszer meggondolod, hogy igénytelen helyen varratsz-e még.
2019. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hahahaha. De rosszindulatú valaki.

Nem igénytelen helyen tetováltattam. Nagyon tiszta jó helyen. Az, hogy ki milyen tintával dolgozik én nem tudhatom. De mielőtt ide irsz akkor kérdezz. És válaszolok. Ahogy irtam, TAPASZTALATOKRA ES NEM OKOSKODÓKRA VAGYOK KÍVÁNCSI!

2019. jan. 16. 21:15
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

"Nem igénytelen helyen tetováltattam."


Ja. Azért született meg ez a kérdés is, mert minden rendben van.

2019. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Van tapasztalatod?

Kezdem unalmas lenni ez a beszélgetés. Ahogy irtam, megismétlem kedvedért ha esetleg nem volt érthető! Szval igen ,keszült egy tetoválás,elfertőződött,gyulladás alatt van,k""""ra fáj. Először záró jelbe raktam pár infórmációt, hogy mi lehet a gond . Tele vagyok tetoválással , majdnem mindegyiket a mester csinálta (tiszta, jó helyen) , viszont most más tintával (már csak abból gondolom,hogy más színt használtunk, ezért is irtam zárójelbe a fenti részben, hogy tinta) nagyokos. Eddig nem történt semmi de most örömödre rohad..és vagy allergia vagy fertőzés. Ugyan kitudja.

Tapasztalatok kellenek és nem ilyen commentek, lehet neked vicces meg jól essik, de nekem sokkal jobban esne az, hogy elmész a jo edes """""""""""ba. :D

2019. jan. 16. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyan kitudja."


[link]

2019. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudnál olyant irni most ami hasznos?
2019. jan. 16. 21:36
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
2019. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ehj teso nem tudod kivel van dolgod. De halkan megsuggom voltam, nem is egynél, és nem is kevés pénzért. Na ehhez mit szólsz? Jó halkan megsuggom nem is a legolcsóbb suttyó mesterhez mentem, ezért se habárodok! Mindenki szervezete más, az enyém allergiás egyes tintákra meg az ilyen k"""""gre. (több tünet van ezért, nincs meghatározott diagnózis) boldogvagy? Hogy itt csinálod magad?

Oke csináld magad csak valami újjat is írj.

2019. jan. 16. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!