Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dugul el az orrom? Csak...

Mitől dugul el az orrom? Csak orspray al tudom kidugaszólni, nem vagyok megfázva de mégis. Mítől?

Figyelt kérdés
Az orrom bedugul és semmi nem használ csak a rhinospray plus, befúvok vele kis idő mulva ki is duggul de hiába fúvom ki nem jön semmi .. nem vagyok megfázva/beteg . Azt tudni kell hogy olyan helyen dolgozom ahol sok a por. Szalmával ajjazunk baromfik alá, 2 hónapja dolgozom itt, kb 1,5 hónapja van ez a tünet, viszont korábban is néha néha kimentem segíteni 1-2 napra ha kellett de akkor nem volt ilyen probléma.. szerintetek mitől lehet? Én gondoltam a szalma porra de kíváncsi vagyok mások véleményere....

2019. jan. 17. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű az orrspray miatt van. Függő lett az orrod.
2019. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy a porra vagy a szalmára, vagy mindkettőre, plusz orrspray függő is lettél. Érdemesebb lenne inkább allergia gyógyszert beszerezni, mielőtt tönkremegy az orrnyálkahártyád.
2019. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Cetirizint szedem.. az orrsprayról hogy tudnék leszokni ha "függő" lettem?
2019. jan. 18. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!