Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért áll így ki a csontom?

Miért áll így ki a csontom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

21 éves làny vagyok 170 cm 55-57 kiló között mozog a súlyom javarészt


2019. jan. 18. 06:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert behúzod a hasad
2019. jan. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha nem húzom be is kiáll.:)
2019. jan. 18. 06:47
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Ennek a képnek teljesen olyan feelingje van mint valami helyszíni fotónak...


Vékony vagy, be van esve a hasad.

2019. jan. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Feltehetően a kiálló lengőbordákra gondolsz. Sokféle mellkas deformitás van, ez is talán azokhoz tartozik, de mindenesetre nem kóros és egészségügyi kockázata sincs.
2019. jan. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Aki nincs elhízva, mindenkinek így néz ki hanyatt fekve.
2019. jan. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vekony vagy azert
2019. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, el ne higgyétek már, hogy a kiálló csontja zavarja??? Itt a gyakorin a kiéhezett kisfiúk most csorgatják a nyálukat, és várod, hogy dicsérjenek. Nagyon szánalmas ha valaki a világhálón így kiteszi magát.

Mellesleg minden épeszű ember tudja. Ha hátára fekszik, behúzza a hasát, kilátszik a bordája. Még egy túlsúlyosnak is.

2019. jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó ne haragudj de felháborítónak tartom,a feltevésed miszerint én ezért raktak ki ezt a képet,hogy kiéhezett fiúcskák erre verjèk,nem vagyok erre ráutalva.Arra voltam szimplán kíváncsi mi okozhatja,és van-e egészségügyi kockázata.Vannak vèkony barátnőim nekik mégsem áll így ki. Köszönöm mindenkinek a válaszát!Szép napot nektek 🙂
2019. jan. 18. 09:08
 9/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg szerintem én nem raktam ki semmilyen kihívó képet,az arcom sem látszik,elérhetőséget sem adtam ergó beazonosíthatatlan vagyok nyilván nem az volt a célom,hogy itt ismerkedjek vagy valami.Láttam ettől sokkal durvább kèpeket is akár gyakorin,akár fent a neten.
2019. jan. 18. 09:12
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak gondolom valami elhízott emberke lehetsz és savanyú volt a szőlő:) azok szoltak fröcsögni a véknyabbakra
2019. jan. 18. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!