Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cataflam 25mg napi hányat...

Cataflam 25mg napi hányat lehet bevenni?

Figyelt kérdés

A dobozon napi 75mg nál nem javasol többet máshol az átlagot napi 100-150mg nak írják (ezt az 50mgos változatnál találtam).


Azért annyira fontos mert nélküle nagyon fáj a fogam helye (foghúzás volt).


195cm magas vagyok és 90 kiló

Tapasztalatokat véleményeket kérnék.


4 óránként veszek be 1db 25mg-osat.



2019. jan. 19. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A 25 mg-oson is ha betegtájékoztató..

A Cataflam diklofenak származék. Nem ajánlatos agyba-főbe szedni, mert a gyomrod nem lesz túl hálás. Csak akkor vedd be ha nagyon muszáj. Szedj valami barátságosabbat és használj öblögetőket. (A sima Tantum verde is jó és az nekem még érzéstelenített is). Vagy Glycosept.. hogy ne gyulladjon be. Normális gyógyulásnál 1-2 napig kellene fájnia, ha tovább fáj, menj orvoshoz.

2019. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ha gyulladt volt a fog akár 1 hétig is fájhat húzás után!
2019. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyulladt fogat tilos húzni..maximum ha gócként viselkedik és veszélyezteti a beteget. Előtte antibiotikum. Ha mégis gyulladtan húzták ki, akkor a kérdezőnek kellene AB-ot is szednie. Bár ezt nem írta.
2019. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az 50 mg-osat simán lehet napi 3-szor szedni, tehát ebből 6-ot is bevehetsz.

De miért nem írattál az orvossal normális Cataflamot Dolo helyett? kicsit olcsóbban megúsznád...

2019. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó, én is így gondoltam. A többieknek( az ég világon senki nem mondta, hogy gyulladt).
2019. jan. 19. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írta, egyébként egyszerre vehetsz be 2-t is a 25 mg-osból, de tényleg érdemesebb felíratni az 50-eset.
2019. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!