Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért adja meg a privát tel....

Miért adja meg a privát tel. Számát egy orvos sz. T. k. s rendelésen?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Magánrendelése van és azon kérhetsz időpontot.


Ha nem ez, és többször jártál Nála, akár még ismerkedés céljából is. Bár ezt azért kevésbé tudom elképzelni.

2019. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szóval, elmentem egy sz.t.k.s rendelésre a lábammal.

A doki mondott műtétre egy időpontot, adott egy félig kitöltött beleegyezési nyilatkozatot, illetve megadta a magán tel.számát, hogy keressem ha rászántam magam. Rendes sz.tk.s kórházban.

Kétszer is rákérdeztem, hogy ez akkor maszek vagy milyen alapon megy. Mindkétszer az volt a válasz, hogy teljesen tb. támogatott műtét.

2019. jan. 20. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert beléd szeretett. Mi másért.
2019. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmi szerelmet a háttérben. Egyszerűen egy normális orvos, aki fontosnak tartja,hogy továbbra is Hozzá fordulj.
2019. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy a műtétekért több pénzt kap?
2019. jan. 20. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem 1 telefonja van,és az orvosi dolgokat ezen beszéli meg .
2019. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A műtétet valóban a tb fizeti.

Ha rászánod magad a műtétre:

1. vagy felhívod ezt az orvost, aki végig egyengeti majd az utad a műtétig (beutalókat ad különféle vizsgálatokra, időpontokat foglal hozzá, kiírja a műtét időpontját, kérdezhetsz tőle, ha bármi kérdésed felmerül) és cserébe majd adhatsz neki a végén hálapénzt, hisz törődött veled

2. vagy ha nem ragaszkodsz hozzá, simán felkeresed újból az sztk-s rendelést, ahonnan beutalnak a kórházba, ahol majd az épp kéznél lévő és feltehetően kevésbé leterhelt orvos fog megműteni.

2019. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az nem lehet, hogy a műtétekért több pénzt kap?"



Hogy kapna már érte több pénzt? Az orvosnak közalkalmazottként fix bére van. Marhára ugyanannyit kap akkor is, ha nem csinál egész nap semmit, mintha normálisan ellátja a betegeket.


Nem értem miért kell mindenben rögtön a rosszat, a szemétséget meg a pénzéhséget látni, mikor valaki csak egyszerűen normális.

Gondolom elmondta neked pontosan, hogy milyen műtét kellene, lebeszéltétek a dolgokat, ő meg volt annyira normális, hogy megadta a számát, hogy ha rászánod magad a dologra, akkor csak őt kelljen megkeresned egy műtéti időpontért, és ne megint 2 hónapot kelljen várnod azért, hogy egyáltalán lásson egy orvos.

2019. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos szép lábaid vannak.
2019. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!