Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aspirin protect szedése...

Aspirin protect szedése esetén foghúzás?

Figyelt kérdés

Napi 150mg-ot szedek és a vérhígító hatása miatt kérdezem.

Tudom, majd a fogorvos tudja, kedden megyek, de addig is jó lenne tudni mire számíthatok.


2019. jan. 20. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ettől lehet fogat húzni,nekem 3 is húzott egymás után .

ASA Protect Pharmovit ot írassál fel .Erre van Tb támogatás ,amig amit irtál az teljes áras .

Minden alkotó része azonos,csak a gyártók különböznek .

Nekem a gyógyszerész szólt,ne fizessek teljes árat,mikror van ez Tb támogatottban is .

2019. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hinimini válasza:

Üdv! :)

Én az Aspirin Protect 100mg-szedem lassan 10-éve és az orvosom mondta hogy próbáljam ki az Asha-át és fél hónapig szedtem de rosszul voltam tőle szívembe hasgatott szédültem folyamatosan hányinger hasmenés.... és felmentem a dokihoz és mondta hogy az Asha nem jó szedjem továbbra is az Aspirint mert a mellet a gyógyszer mellet nem volt semmi panaszom... :)

És igen lehet húzni fogat csak kívéve ha Syncumart vagy ha erősebb véralvadásgátlót szedsz! :)

2019. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már túl vagyok rajta, minden rendben volt. :)
2019. jan. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!