Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normalis, hogy eletem elso...

Az normalis, hogy eletem elso xanaxja 0.5, semmit se ereztem? Eddig sose szedtem ilyen nyugtatot, se alprazolam tartalmu gyógyszereket.

Figyelt kérdés
17/F

#gyógyszer #Xanax #xanax hatásai
2019. jan. 23. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi ellen vettél be xanaxot? Tudod, mert ha nem fáj semmid, akkor hiába veszel be bármilyen erős fájdalomcsillapítót, semmit sem fog hatni.

Önmagában egy fél xanax csak egy gyönge nyugtató. Akkor káros, ha nagyon rászoksz. De akkor minden gyógyszer az.

2019. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A 0.5 a mg, nem egy fél xannyt vettem be, hanem egy egészet. Illetve közelgő vizsgaidőszak miatt állandóan ideges vagyok, már így előre, és ezért. :/ De semmi hatása nem volt. Azóta megpróbálkoztam 1mg-ossal attól se éreztem semmit se.
2019. jan. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!