Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a telefon káros?

Igaz, hogy a telefon káros?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig azt mondja, hogy nagyon káros, és "sugároz". Éjszaka ne tegyem a fejemhez, ne nyomkodjam túl sokat, ha sokáig telefonálok akkor kihangosítva, vagy fülhallgatóval. Mennyi ebben az igazság? Ha káros akkor mennyire? Bármi észrevehető jele is lenne? 16l

2019. jan. 23. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint nincs még közvetlenül bizonyítva, de igen nyilván sugároz, most az, hogy mennyit telefonálsz nem tudom, én eleve ha valakivel tudom, hogy sokat fogok beszélni, akkor fülhallgatóval teszem, mert tartani is kényelmetlen annyi ideig és így nincs is a fejemnél addig. Plusz én annyit szoktam csinálni, hogy nem alszom vele, nem teszem a párnám alá, az asztalon szoktam hagyni, ami úgy 2,5 méterre van tőlem, aztán ha reggel szól az ébresztő kiugrom érte és a szundi idejére az éjjeliszekrényemen van.
2019. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Ténylegesen káros hatású, bizonyítottan.

A férfiaknál például a spermájukban minőségi romlást is eredményez, akkor ha a zsebükben hordják a telefont vagy az övükön,tehát elkerülhetetlen ez a hatás,ha hordja magánál az ember egyébként meg akkor is ha nem ,szóval ez egy olyan tényező amivel sok mindent nem lehet kezdeni.

2019. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg káros, bár ezt nem nagyon propagálják, túl nagy üzlet. Éjszaka legyen tőled minél távolabb, kikapcsolva. Ne telefonálj egyszerre sokáig, ne hordd a zsebedben. A káros hatások lassan, évek alatt alakulnak ki, de pl. összefüggésbe hozták agydaganattal is.
2019. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lencsefőzelék ***** válasza:
87%

"Ha káros, akkor mennyire?"


Csak ennyire:

https://www.youtube.com/watch?v=9VAoxYLDIzM

2019. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2019. jan. 24. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Az elektroszmog létét még soha senki nem bizonyította. Egyszerű konteó, vagyis néphülyítés.

Ha ülsz a szobádban most, akkor körülbelül 10,000 féle elektronikus sugárzás ér ebben a pilanatban, rádióadók, tv adók, átjátszótornyok, műholdak, garázsnyitó, wifi (legalább 20), stb. vagyis jelen van mindig és mindenhol.

Egy barátom elektrikus egy vidéki város közlekedési vállalatnál. Van náluk egy háztömb méretű transzformátor, amelyik a város villamosait és trolijait táplálja árammal. A barátom 25 éve a trafó tetején alszik, amikor éjjeles ügyeletes, szereti, mert meleg és halkan búg. Semmi baja.

2019. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!