Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ecstasyról teljesen leszokni?

Ecstasyról teljesen leszokni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kipróbáltam és nagyon jó érzés volt, de tudom nem szabad többször. Még akkor kellett volna nemet mondanom, mikor a kezembe nyomták. Sokkal butábbnak érzem magam, de ez sem tántorít el a cucctól 100%-osan, hogy le fog építeni teljesen. Tudtok olyan történeteket írni vagy tanácsokat, amik segítenének a kedvemet elvenni az egésztől.

2019. jan. 24. 22:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Én elég sokszor "próbáltam ki" szörnyű lelki állapotra és mentálisan szétszedett... Eleinte engem is az az érzés fogott meg hogy hihetetlenül boldog vagyok és nem törnek a gondjaim de tényleg csak addig jó. Pszichiátriára kellett járnom hogy meggyógyuljak. De ez még a jobbik eshetőség... az önuralom tartott vissza a függőségtől, az ecstasy kiszívja belőled a boldogságot. Amikor használod mint a mennyország, de aztán a többi napod egyre szürkébb és sz*rabb, már szinte pokol :D Ne szintetikus szerekkel akard jól érezni magad. Ha elégedett vagy az életeddel és viszonylag boldog vagy elég fű/pia hogy elengedd magadat. Erre törekedj hogy ilyen életed legyen és hogy jól tudd kezelni a problémáidat. Itt még az elején gondold át mit csinálsz, a drog nem vicc. És annál még nem tapasztaltam rosszabbat mint mikor meg vagyok őrülve, senkinek nem kívánom.
2019. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%

Nem szeretnék okoskodni, de szerintem az a baj, ahogy előttem lévő is írta, hogy sokan azért szeretnék használni sokszor, hogy boldogabbak legyenek.. És ezután jön a sz*r. Szerintem a gyengébb, lightosabb dolgokat nyugodtan lehet használni, de csak ésszel. Viszont az emberek nagy százalékának ez nem megy. Magadban kell eldöntened, hogy te hova tartozol. Én 5 éve használtam először ekit, füvet pedig kb szintén. A lényeg az, hogy nem szabad gyakran használni. Nem szabad azért mert hogy "te most bulizni akarsz és jól akarod érezni magadat". Szimplán két havonta egyszer ha van egy jó techno amire elhívnak, akkor bedobok egyet és ennyi. És sosem vagyok szomorú, sosem kívánom, mert tudom, hogy nincs szükségünk rá és tönkretesz.

Rajtad a sor, hogy eldöntsd te tudsz e így ellenállni. Ha nem, akkor többet ne vegyél a kezedbe, akár kérd meg a barátaidat, hogy segítsenek

2019. márc. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Régi a kérdés...de nem a drog rossz hanem te vagy gyenge.Erősítsd meg magad hagyd el a szert teljesen (kérj orvosi illetve ha lehetséges családi és vagy baráti segítséget).

Elrettentő példa:

Egy ausztrál srác egyszer kipróbált egy eki tablettát és ideiglenesen megbénult illetve maradandó beszédhibája lett.

Te se tudhatod milyen hatóanyagokból összemócsingolt cuccot kapsz legközelebb.

2019. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
73%

Én most 16 éves vagyok és olyan 1 hónapja próbáltam ki először az ekit, egy gold koponya volt és egy felet vettem be a egyik osztálytársammal valami 2 napos fesztiválon.

Olyan 30-40 perc után kezdtem el megérezni a cuccot és valami 2-3 óráig biztos hatott, emlékszem hogy egy kisebb színpadra felmentem többször is mikor techno ment és nagyon adtam nekik :D

Minden félelem és aggodalom megszűnt abban az időben és elmondhatatlanul boldognak és szabadnak éreztem magamat, random csajokhoz is random odamertem menni 0 félelemmel és annyira jó volt eskü, egyik csaj 19 volt és ölelgettem még puszilgattam szegényt xD

Viszont olyan 1 óra hatás után eljött a lejövetel, épp kiment a szervezetemből a cucc és soha ne akarsz átélni azt az állapotot, a testem konkrétan önkéntelenül bizsergett és rezegtem, a gondolataimat azokat mind kimondtam akaratot nélkül, nagyon durva volt, vagy 5 embernek kellett fognia engem mert összeestem körülbelül és a legrosszabb a pánik roham volt, összegörnyedve és gugolva sétáltam az emberek körül, erőteljesen kapkodtak a levegőt és bárkire ránéztem féltem tőle, azt hittem meg akarnak ölni és még akartam halni, soha ne akarjátok megtudni azt az érzést ami akkor megfogott és rá tesz egy lapáttal az hogy olyan szintű depresszió és melankólia, önutálat öntött el hogy hihetetlen, többször is megvagdostam a bal karomat végig, mert azt gondoltam mindenki utál engem és hogy nem vagyok jó semmire, alig tudtam aludni esténként és gyakran sírnom kellett a bánat miatt.

Imádtam azt az érzést mikor az ekitől a legboldogabb embernek éreztem magam, de a mellékhatása maga a rémálom, óvatosan csináljátok, ha lehet inkább ne, ne akarjátok tudni miken mentem keresztül

2019. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem tiszta mdmat vettetek illetve valószínű hogy nem olyan dózisban ahogy jó lenne a szervezetednek...rengeteg olyan stimuláns van ami HASONLÓ hatást vált ki mint a tiszta eki...ezek a veszélyes cuccok.
2019. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Hozzá szólnék.

Körülbelül 1 hónapja próbáltam ki az első exemet. Nem kértem többet csak egy felet. Persze előtte ittam és miután bevettem akkor is.

Eléggé rosszul lettem. Haverom kevert Helles vodkát. Persze kortyolgattam elég szépen. Semmi bajom nem volt.. Pörögtem, nagyon durván. Amúgy is társas ember vagyok, de a hatása alatt egyszerűen mindenkinek a társaságát kerestem. Van az a szeretet flash, ami rámjött. Mindenkit ölelgettem.

Végül a pia és az ex keveredett és kijött egy kevés Helles vodka. Aztán full fehér voltam és körülbelül fél óráig feküdtem.

Hála istennek ez egy osztály kiránduláson történt (nem tanárok nem tudtak róla, és nem csak én toltam, ha meg jöttek a tanárok úgy tettünk, mintha mi sem történt volna. Lehet kontrollálni magad a szer hatása alatt), lefektettek, hoztak vizet, h igyak. Fél óra után jól lettem, viszont kiment a hatása. Aztán hajnali 2 után éreztem h kezd vissza jönni (mivel kB 1,5 óráig éreztem, mert hánytam és a ható ideje 4-6 óra így vissza tud jönni, ha jó a hangulat), de mindenki feküdt le így én is.

Másnap nagyon rossz volt, fajták a hátsó fogaim (egyszerűen muszáj ragozni a szer hatása alatt), depressziós voltam, mert éreztem, h kell még annyira jó cucc. Jobb, mint a fű.


2.3. Alkalom nagyon jó volt. Erről nem szeretnék részletes beszámolót írni.


Jött a negyedik. Ekkor nem felét hanem 3/4et vettem be. Rettentő rosszul éreztem magam. Halál közeli állapotba voltam. Úgy volt h nekem lőttek, fakereszt, köszönöm ezt az életet.

39-40 fokos testhőm volt. Hányinger és jobban izzadtam 29 fokba, mint 40 fokba tisztán nyáron.

Legrosszabb, h fogytam is a szer miatt.

És ennek ellenére is kellene.


Szóval kedves kérdező. Ha már ki próbáltad , akkor tudj is le állni, mert nagyon rossz elvonási tünetekkel jár.

2019. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!